Hakkımızda

Yeni hakkımda

Bu sayfada güncelleme yapmaya karar verdim. Çünkü blog açarken karar verdiğimden daha farklı bir yöne gitti. Her şeyi yazmayı düşündüğüm bu blogda sevdiğim şeyleri yazdığımı fark ettim.

Bir ara düşündüm ve dedim izlediğim şeyler hakkında mı yazsam? Sonra blog her ne kadar kişisel blog olsa da istediğim kategori bu değildi. İllaki izlediğim şeyi yazacağım ama bu blogun arkalarında yazacağım ya da uzun şeyleri yazmayı sevdiğim için filmleri de o şekilde yazabilirim. En sevdiğim 10 film veya izlemekten zevk aldığım 20 dizi, oynaması en zevkli 10 oyun gibi içerikler yazacağımı biliyorum. Bu blogu seviyorum, burada bir şeyler yazmak hoşuma gidiyor. Otoritesi iyi, potansiyeli olan güzel bir blog.

Peki neler yazacağım?

  • Pasif gelir denemeleri her zaman yanımda olacak bir içerik, bundan eminim.
  • Webmaster içerikleri bu blogu, bu blog yapan şey.
  • SEO, kendimi geliştirdikçe takipçilerimle paylaşacağım bir içerik.
  • Sosyal medya, sürekli kullanıp, bırakamadığım şey. Haliyle hakkında pek çok şey göreceksiniz.
  • İnternet, tüm bunlara imkan veren şey. Seni unutur muyum?
  • WordPress… İnternetten sonraki en önemli ikinci şey.
  • Teknoloji, sen baya önemlisin seni bırakamam. Ürün incelemeleri ve diğer tüm şeyler burada olacak.

GoDaddy transfer kilidim açıldığı anda alan adımı başka bir yere taşıyarak 1 sene daha uzatacağım. 2020 Aralık’a kadar uzamış olacak. Bana devam etmem için bir sebep olacaktır. Amacım uzun yıllarca bu blogda yazmaya devam etmek.

Sizden ricam aşağıdaki Eski hakkımızda yazısını da okumanız. Yorumları açtım, lütfen düşüncelerinizi yazın.

Eski hakkımızda

TUM888.com, 2018 yılının son ayında kurulmuş bir internet sitesidir. Bünyesinde internet, teknoloji, sinema, WordPress, internetten para kazanma gibi birçok konuda içerik barındırır.

Aktif bir şekilde yayın hayatına devam eden TUM888, yeni konularla birlikte eski konularını günceller. Amacı kaliteli ve öz içerik oluşturmaktır. Eğer bahsettiği şeyde bir değişiklik olursa, o kısım silinir ve güncel şekilde tekrar yazılır. Bu sayede takipçileri zaman kaybı yaşamaz.

Yorum Yap

Pinle
× Sosyal medya danışmanlığı mı gerekli?