Instagram, son zamanlarda işletmeler için çok güzel bir pazarlama alanına dönüştü. Markalar artık satışlarını Instagram üzerinden yapıyor, reklamlarını Instagram fenomenlerine veriyor ve daha çok daha farklı pazarlama yöntemleri söz konusu. Böyle rekabetin olduğu bir platformda, bu kadar insan varken fark edilen olmak çok zor. Haliyle insanlar Instagram hesabını kasmak için, Instagram’da popüler olmak için birçok farklı yönteme başvuruyorlar. Bunlar:

 • Instagram takipçi satın almak,
 • Instagram beğeni satın almak,
 • Oto beğeni satın almak,
 • Bütçeleri yeterliyse reklam vermek.

Durum böyle olunca da her şey çok maliyetli bir hal alıyor.

Peki, bu kadar para harcamadan nasıl Instagram hesabınızı büyütebilirsiniz?

İşte burada TUM888.com’un yeni hizmeti olan Instagram Organik Hesap Büyütme hizmeti devreye giriyor.

instagram-hesap-kasma

Yaklaşık 1,5 haftalık bir çalışma sonrasında 152,711 gösterimini artırdığımız bu müşterimiz ile toplamda 1,421,348 görüntülenme aldık. Çalışmalarımızda bu miktarda artışı yakalamamızdaki en büyük etken Instagram algoritmalarına yönelik çalışmalar yürütmemiz oldu. Profil aktifliğini; Direct Message, yorum, beğeni gibi işlemlerle artırdık ve +%110 gibi bir geri dönüş yakaladık. Bu dönemde müşterimize 2,608 takipçi kazandırarak 35,676‘dan 38,284‘e yükselttik ve 1,5 haftada %7.31 takipçi artışı sağladık. Müşterimizin sayfası eğlence odaklı bir sayfa olduğu için hitap ettiği kitle çok geniş bir yelpazeydi ve 1,5 haftalık çalışma sonrasında reklam fiyatlarını %7.31 oranında artırdı.


instagram-organik-hesap-buyutme

Her şey bu kadar kolay mı? Nasıl çalışacağız?

Her şey bu kadar kolay, bizimle iletişime geçmenizle başlıyoruz. Size işletmenizle ilgili birkaç soru soruyoruz ve hesabınızı , hitap ettiğiniz kitleyi tanıyoruz. Böylelikle nokta atışı bir çalışma yürüterek kısa sürede maksimum verimi alıyoruz.

Çalışma programımızı aylık olarak yapsak da Instagram limitlerine takılıp çalışmayı yavaşlatmamak için minimum 3 aylık çalışma şeklinde ilerlemeyi öneriyoruz. Hızlı olmasını yeni hesaplarda, aktif olmayan hesaplarda önermiyoruz.

instagram-hesap-buyutme-istatistik-takip

Size özel bir tablo oluşturuyoruz ve her gün bu tabloya o gün yapılan işlemleri ve günlük dönüşlerin girişini yapıyoruz, bu sayede çalışmalarımızı anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Bu şekilde hesabınızın ne kadarlık bir yükselme yakaladığını görüyorsunuz ve gözünüz arkada kalmıyor. Yıllardır bu işin içinde olan bir ekibe teslim ettiğiniz hesabı büyütmeden teslim etmiyoruz!


Ne kadar sürede, ne kadarlık bir büyüme yakalayacağım?

Bu soru sektörden sektöre göre değişir, çünkü mizah sayfasıyla, inşaat şirketinin hesapları aynı sürede aynı miktarda asla büyüyemez. Mizah sayfalarının kitlesi çok genişken, inşaat sayfaları çok küçük bir kitleye hitap eder. Bu kitleye ulaşmak tahmin edilenden daha zordur, hedef alınacak sayfa sayısı azdır, sayfaların elinde tuttuğu kitle küçüktür ve daha birçok farklı etken söz konusudur.

Böyle bir durumda şu kadar büyüyeceksiniz, şu kadar takipçi kazanacaksınız demek doğru olmaz, tamamen doğal olarak yürüteceğimiz bu işlemler sonucunda sadece büyüyeceğinizin garantisini verebiliriz.

Bugüne kadar çalıştığımız sayfaların büyüme oranları (1 aylık çalışmalar baz alınarak yazılmıştır)

 • Mizah sayfası A > %21.3 büyüme
 • Mizah sayfası B > %18.15 büyüme
 • Mizah sayfası C > %33.87 büyüme
 • Cast ajansı > %8
 • Mühendislik firması > %3.11
 • Fotoğrafçı profili > %13
 • Kadın butiği > %48.6 (satışları %90 arttı)

FİYATLAR

Fiyat politikamız teklif üzerinedir. Lütfen çalışmak istediğiniz sayfayı aşağıdaki iletişim formunda anlatın ve sektörünüzle ilgili bilgi verin ki biz de 1 aylık sosyal medya planı hazırlayıp sizlere fiyat teklifiyle geri dönelim.


İLETİŞİM