Turhost WordPress hosting

Türkiye’de SEO denildiğinde akla gelen firmalardan biri olan Moradam panel kullanımı ile SEO ile ilgili çoğu şeyi yapabiliyoruz. Bu yazımızda Moradam panel kullanımı nasıl olur onu göstereceğim. Aslında yazıdan çok bunu videoyla göstermek daha mantıklı olacaktır. Moradam panel kullanımı videosunda kısaca Google sıra takip aracı, site analiz aracı, anahtar kelime üretme aracı gibi birkaç aracı inceledim.

Moradam panel kullanımı

Moradam panel kullanımı aslında gerçekten çok basit çünkü tamamen kullanıcı odaklı bir site. Hiçbir tecrübesi olmayan birisi bile birazcık uğraşarak kolayca halledebilir. Ancak uğraşmak istemeyenler için Moradam Panel Kullanımı – Moradam Google Sıra Takip Aracı Nasıl Kullanılır? videosunu çektik.

Turhost WordPress hosting
Author

Ben Ege, 19 yaşında biriyim. WordPress, Java, SEO, grafik tasarımı, metin yazarlığı gibi şeylere ilgim var. Yaklaşık 7 yıldır da internet siteleriyle uğraşıyorum. Birçok blogum olsa da TUM888 ile devam ediyorum.

2 Yorum

  1. Mükemmel bir anlatım, gerçekten hiç bilmeyen bir insan bile rahatlıkla kullanabilir, hatta alexa ya para ödeyen gerçekten salaktır 🙂 adamlar üretmiş kullanması bedava iken milletin bu akıllılığına diyecek kelime bulamıyorum (:

    • Teşekkürler hocam 🙂 Bir de şimdi 5k’dan 1k’ya inilmek isteniyorsa reklama veya hite para ödemek gerekiyor. Ama haklısınız ücretsiz bir şeye para vermek saçma.

Yorum Yap

Pinle
× Sosyal medya danışmanlığı mı gerekli?